Просветне саветнице у нашој школи у оквиру праћења пројекта "Обогаћен једносменски рад"

Објављено понедељак, 04 новембар 2019 Аутор Љиљана Крничан

Dana 30.10.2019. godine nasu skolu posetile su prosvetne savetnice Ana Bozinovic i Marijana Ovuka u okviru pracenja pilot projekta "Obogacen jednosmenski rad"koji se u nasoj skoli sprovodi od skolske 2019/20. godine.


Savetnice su prisustvovale aktivnostima koje su bile predvidjene po rasporedu za taj dan:
"Upoznajmo se i druzimo sa muzikom"


"Carobni svet instrumenata"
koje vodi nastavnica muzicke kulture Violeta Pomar


i aktivnostima"Ucimo fer plej" koje vodi nastavnik fizickog vaspitanja Nebojsa Tomic.
Takodje su obisle ucionicu u kojoj se izvodi aktivnost"Моја skola - moja pozornica" koje vode nastavnice Marinika Puric i Brankica Savic i ucionicu u kojoj nastavnica engleskog jezika Aleksandra Sorajic realizuje aktivnost "International day" i "Dodatna podrska ucenicima", gde su mogle da vide lutke u izradi i plakate i produkte koje su ucenici uz pomoc svojih nastavnica uradili.
Nakon obilaska savetnice su obavile razgovor sa prisutnim nastavnicima pruzajuci im podrsku da i dalje nastave sa tako uspesnim radim i sprovodjenjem aktivnosti koje su planirane projektom.

Погодака: 535