САВЕТНИК ЗА ПЛАНИРАЊЕ КАРИЈЕРЕ У НАШОЈ ШКОЛИ

Објављено уторак, 02 март 2021 Аутор Даниела Главонић

Дана 02.03.2021.године нашу школу је посетила саветница за планирање каријере, Јелена Богданов. Наиме, већ неколико година остварујемо успешну сарадњу са Националном службом за запошљавање –филијала у Панчеву, а у циљу професионалне оријентације ученика осмог разреда наше школе. Посета је организована и реализована као тестирање ученика у сврху што бољег и успешнијег избора занимања, односно будуће средње школе.  Тестирање је  се реализовано у школи, и трајало је око  сат и по (нешто више два школска часа). Након обављеног тестирања, саветница урађене тестове обрађује и анализира резултате. Накнадно ће бити уговорен термин реализације индивидуалних разговора са ученицима.

Тестирање је организовано и протекло је у складу са епидемилолошким мерама превенције и заштите вируса  Ковид 19.