Ученици

Распоред часова виши разреди

Објављено субота, 19 октобар 2019

Распоред часова за ученике од петог до осмог разреда можете погледати ОВДЕ

ИЗВЕШТАЈ О ОДРЖАНОМ КВИЗУ ЗНАЊА У ОКВИРУ ДЕЧЈЕ НЕДЕЉЕ

Објављено среда, 09 октобар 2019
Аутор Aнита Меза

Дана 07.10.2019., са почетком у 12.20, у музичком кабинету, након наставе, одржан је квиз знања у оквиру активности Дечје недеље. Квиз знања је осмишљен у виду презентације питања и након давања одговора, проверавање истих, на идућем слајду. Обухватао је питања и одговоре из опште културе. Формирано је пет група од  по четири ученика (по један ученик од 5. до 8.разреда). Квиз је протекао у такмичарском духу и веселој атмосфери, као и домишљатим одговорима ученика. На питања, на која ученици нису знали одговоре, након одређеног времена,  добијали су  и додатна објашњења присутних наставника. У припреми квиза, учествовали су следећи наставници: Виолета Помар, Драгана Пауновић, Душка Мосуровић, Марија Бешлин, Анита Меза и педагог школе, Данијела Главонић.

Термини ваннаставних акстивности

Објављено понедељак, 07 октобар 2019

Распоред допунске и додатне наставе, секција, као и термина отворених врата наставника можете преузети ОВДЕ.

РAСПОРЕД ЗВОЊЕЊА

Објављено понедељак, 07 октобар 2019

1. 8:00 –   8:45
  2. 8:50 –   9:35
  3. 9:55 – 10:40
  4. 10:45 – 11:30
  5. 11:35 – 12:20
  6. 12:25 – 13:10

Објављено понедељак, 02 септембар 2019

Календар рада за школску 2019/20. годину можете преузети ОВДЕ.

УСПЕШНО ПРЕДСТАВЉАЊЕ ШКОЛЕ НА СМОТРИ РЕЦИТАТОРА 2019.године

Објављено субота, 04 мај 2019
Аутор Mариника Пурић

Наша школа придаје велики значај  неговању културе говора и отуда велики ентузијазам ученика и наставника  при очувању ових вредности .

Опширније: УСПЕШНО ПРЕДСТАВЉАЊЕ ШКОЛЕ НА СМОТРИ РЕЦИТАТОРА 2019.године

Традиција наше школе је фарбање јаја у духу хришћанства и прослављања Васкрса.

Објављено петак, 26 април 2019
Аутор Бранкица Савић

Како пролећни распуст почиње 19.априла, у жељи да и ми учествујемо  у  заједничкој  радости Васкрсења,  18. априла, у  холу  школе,  окупили  су  се ученици  првог, другог, трећег  и  четвртог разреда.

Опширније: Традиција наше школе је фарбање јаја у духу хришћанства и прослављања Васкрса.

Prva nagrada na 20.Republičkoj smotri orkestara za orkestar naše škole

Објављено среда, 29 мај 2019

Na 20. Republičkoj smotri orkestara osnovnih škola i osnovnih muzičkih škola Srbije  održanoj 26.05.2019.godine u Sremskim Karlovcima, u organizaciji Ministarstva prosvete,nauke i tehnološkog razvoja i Udruženja muzičkih i baletskih pedagoga Srbije,  u predivnoj svečanoj dvorani, orkestar naše škole osvojio je članove komisije.

Опширније: Prva nagrada na 20.Republičkoj smotri orkestara za orkestar naše škole

Поткатегорије