Замена дотрајалих врата од донације Ветроелектране Балкана

Објављено петак, 29 март 2024 Аутор Љиљана Крничан

Након склопљеног Уговора о донацији који је закључен дана 08.05.2023.године између привредног друштва ČIBUK 2 WIND ENERGY DOO, BEOGRAD (STARI GRAD)- давалац донације коју заступа Владимир Милановић, директор и Основне школе „Сава Максимовић“ Мраморак коју заступа Љиљана Крничан, директор школе- прималац донације, заведеног под дел.бројем 219 од 08.05.2023.године, изведени су следећи радови у школи:
1.Демонтажа дотрајалих постојећих врата на улазу у мушки и женски ученички wc и израда и монтажа нових ПВЦ врата на уученичком мушком и женском wc-у ( укупно 2 ком.);

2. Демонтажа дотрајалих постојећих врата на улазу у зборницу и у музички кабинет и монтажа нових ПВЦ врата (укупно 2 ком)
3. Демонтажа постојећих дотрајалих врата на улазу у просторије продуженог боравка и монтажа нових ПВЦ врата ( укупно 1 ком.);
4. Демонтажа постојећих дотрајалих врата у холу у приземљу на излазу за евакуацију и монтажа нових ПВЦ врата ( укупно 1 ком.);
5. Замена разбијених спољних стакала на прозорима од учионица ( 7-10 стакала)
6. Демонтажа дотрајалих постојећих врата на улазу у кабинет историје и монтажа нових ПВЦ врата (укупно 1 ком,није било обухваћено Захтевом за доделу средстава за замену дотрајалих улазних врата од 19.04.2023. дел. број 192 )
Укупна вредност инвестиције: 270.000,00 динара