У НАШОЈ ШКОЛИ ОДРЖАНА ПРЕЗЕНТАЦИЈА СШУП „ЈАКОВ НЕНАДОВИЋ“ СРЕМСКА КАМЕНИЦА

Објављено уторак, 20 фебруар 2024 Аутор Љиљана Крничан

19.    фебруара 2024.године у ОШ “Сава Максимовић“ у Мраморку одржана je презентацијa за ученике 8. разреда и представљање услова конкурса за Средњу школу унутрашњих послова "Јаков Ненадовић" у Сремској Каменици.

Школа  обавља делатност у области средњег образовања и васпитања, а ученици Средње школе унутрашњих послова се школују за образовни профил полицајац, у трајању од четири године. Министарство унутрашњих послова ученицима уписаним у Школу обезбеђује смештај и исхрану у интернату, уџбенике, школски прибор, одећу, обућу и другу опрему неопходну за боравак у Школи. Пријаву на Конкурс родитељ, односно други законски заступник кандидата подноси на обрасцу пријаве (образацсе може добити у полицијској станици или преузети са интернет адресе www.ssup.edu.rs), уз осталу документацију, непосредно у СШУП (Сремска Каменица, ул. Железничка бр. 22) или у полицијској станици, по месту пребивалишта кандидата у рокуод 20 дана од дана објављивања конкурса.

КОНКУРС ТРАЈЕ ОД 05.02. (ПОНЕДЕЉАК) ДО 26.02. (ПОНЕДЕЉАК) 2024. ГОДИНЕ