Ученици

Општинско такмичење у стоном тенису

Објављено четвртак, 30 септембар 2021

На општинском такмичењу у стоном тенису, одржаном 29.09.2021. године у Скореновцу, ученица наше школе, Јелена Дучић (8. разред) у појединачној конкуренцији, освојила је прво место, док су ученици 8. разреда Миодраг Ковачевић и Огњен Новичић постигли значајан успех.

Опширније: Општинско такмичење у стоном тенису

Активност на часу биологије

Објављено уторак, 28 септембар 2021
Аутор наставник биологије Душка Мосуровић

Ученици шестог разрееда су на часу биологије у оквиру наставне јединице „Разлика између биљне, бактеријске и животињске ћелије“ од пластелина на веома креативан и занимљив начин представили разлику између биљне, бактеријске и животињске ћелије.

Пријем првака школске 2021/2022.године

Објављено петак, 03 септембар 2021

У уторак, 31.августа 2021. године  је у Основној школи „Сава Максимовић“ у Мраморку извршен  свечани пријем ђака првака и упознавање ученика петог разреда са будућим одељењским старешином Жељком Марковић.

Учитељ првог разреда Лућијан Чолак је поздравио ученике и родитеље и пожелео им срећан полазак у школу и успешну нову школску годину.

Опширније: Пријем првака школске 2021/2022.године

Добродошлица